Ручний віброкаток NTC VVV 600/12 двухвальцевый, двигун Honda GX200
- Немає в наявності
- Код: 10141B
281 279 ₴

Каток вібраційний NTC VVV 600/12 має надійну конструкцію, доцільні габарити 2270х730х1040 і вага 560 кг, що прекрасно підійде для місць міських забудов, там де самохідна техніка буде дуже незручною для експлуатації. Машина добре впорається зі своїм завданням укладання асфальту, або трамбуванню грунту на великих ділянках, вузьких вулицях, тротуарах, локальному ремонті доріг. Каток оснащений бензиновим двигуном моделі HONDA GX 200 потужністю 4.1 кВ, з допомогою якого може розвивати швидкість до 5 км/год переднім ходом, і до 2 км/год заднім, що є хорошим показником, для таких типів машин.
Переваги вібраційного котка NTC VVV 600/12:
- Механізм зрошення циліндрів;
- Міцна конструкція;
- Рукоять плавного керування швидкості переміщення;
- Гідростатичний привід;
- Механічний привід і електромагнітне зчеплення;
- Кільце для механічній розвантаження про навантаження;
- Всі маніпулятори управління, розташовані на рукояті;
- Функція автоматичного вимикання ковзанки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTC |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Відцентрова сила | 12 кН |
| Частота вібрації | 60 Гц |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 560 кг |
| Висота | 1040 мм |
| Довжина | 2270 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Марка двигуна | Honda GX 200 |
| Потужність двигуна | 5.6 к. с. |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Характеристики ходової | |
| Ширина вальця | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна, кВт | 4.1 |
| Найвищий здоланий ухил | 20° |
| Сила ущільнення, кН | 12 |
| Швидкість заднього ходу, км/год | 0-2 |
| Швидкість переднього ходу, км/год | 0-5 |
| Тип дорожнього катка | ручний двухвальцевый |
| Частота вібрацій, Гц | 60 |
- Ціна: 281 279 ₴




