Віброкаток одновальцовый ручної Masalta MSR58H двигун GX160
- В наявності
- Код: MSR58-4
223 902 ₴

Ручний віброкаток Masalta широко використовується при будівництві та ремонті доріг, узбіч, тротуарів, велосипедних доріжок і т. д. Він показує високу продуктивність при роботі з гравійним покриттям та асфальтовим поверхонь у відкритих і закритих приміщеннях.
Віброкаток є дорожньо-будівельним обладнанням, яке зазвичай використовується у великих проектах з будівництва гребель, автомобільних доріг, залізниць, спортивних майданчиків та злітно-посадкових смуг аеродромів. Він підходить для ущільнення піску, зв'язного ґрунту,полусвязных ґрунтів, а також шарів асфальтобетонного покриття. Спеціально розроблена ручка значно спрощує роботу, забезпечує зручне зберігання і значно знижує втому оператора. Крім того, міцні кріплення захищають дане обладнання від впливу надмірної вібрації.
Ручний одновальцовый віброкаток MSR58 має легку вагу і високу маневреність. Він призначений для ущільнення асфальту і різних зернистих середовищ. Маючи досить компактну конструкцію, ручної дорожній каток може також використовуватися для виконання робіт на малих площах або у важкодоступних місцях, наприклад, на мостах і пішохідних доріжках. Каток MSR58 від компанії Masalta принципово відрізняється від звичайних моделей з ланцюговим або ремінним приводом. Наш продукт оснащений повнофункціональною системою гідроприводу, яка є сукупністю пристроїв, призначених для приведення в рух вібраційних механізмів і пересування самого обладнання. Періодична точна підстроювання дозволяє машині працювати ефективно і послідовно.
Характеристики
1. Для захисту оператора від травм і для блокування включення заднього ходу використовується важіль управління.
2. Раціональне розміщення елементів управління забезпечує зручну роботу.
3. Регульована по висоті ручка має ергономічний дизайн і спрощує процес транспортування.
4. Самоочищуване скребки ефективно запобігають накопиченню бруду.
5. Гладкий скошений край вальця оберігає поверхню від пошкоджень.
6. Бічний зазор дозволяє впритул наблизиться до тротуару, що забезпечує вільне пересування навколо стін, бордюрів та інших перешкод.
7. Компактний корпус одновальцового віброкотка дозволяє йому легко пересуватися в замкнутому просторі.
8. На валець наноситься спеціальне захисне покриття, що збільшує термін його служби.
9. Знімний резервуар для води великої ємності володіє антикорозійними властивостями.
10. Вбудований вентилятор працює безупинно, продовжуючи тим самим термін служби інших компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Відцентрова сила | 10 кН |
| Частота вібрації | 76 Гц |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 185 кг |
| Характеристики ходової | |
| Діаметр вальца | 400 мм |
| Швидкість руху (транспортна) | 1.5 км/год |
| Ширина вальця | 580 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Марка двигуна | Honda GX160 |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна, кВт | 4,05 |
| Сила ущільнення, кН | 28.5 |
| Тип дорожнього катка | ручний одновальцовый |
- Ціна: 223 902 ₴

