Sturmax BGM6015GR Точильно-шліфувальна машина 350 Вт
- В наявності
- Код: BGM6015GR
2 694 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sturmax BGM6015GR — універсальний комбінований точильно-шліфувальний верстат — призначений для широкого спектра робіт: заточування, шліфування, зняття іржі, надання деталям необхідної форми тощо. Верстат обладнаний надійним асинхронним двигуном потужністю 350 Вт і має низькі показники за шумом, вібрації й нагрівання. Головна особливість моделі — комбінована конструкція: інструмент має як чорновий абразивний круг діаметром 150 мм, так і чистову шліфувальну стрічку розмірністю 50х686 мм, що забезпечує пристрою більшу функціональність. Для зручності користувача конструкцією передбачена можливість безінструментальної (за допомогою барашкових гайок) регулювання робочих упорів — це дає змогу за потреби швидко та легко встановлювати упор для заточуваного виробу під потрібним кутом. Завдяки наявності великого та міцного іскрозахисного екрана з полікарбонату, оператор надійно захищений від іскор і металевого стружки й може контролювати робочий процес, без ризику отримання випадкових травм. За потреби пристрій можна зафіксувати до робочої поверхні — для цього на станині передбачені кріпильні отвори.
Призначення:
для заточування різального інструменту: свердел, стамесок, лез ножів і ножиць, зняття фасок і задирок
Особливості:
Комбінована конструкція 2 в 1 (абразивний круг/шліфувальна стрічка) — забезпечує універсальність застосування.
Прозорий щиток-викривник забезпечує чудовий огляд робочої зони та захищає від іскор і металевого стружки.
Пилозахищений вимикач — довгий термін експлуатації.
Гарантійні зобов'язання: на електроенергію Sturmax діє 24 місяці гарантія.
Документація:
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturmax |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.05 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 2 694 ₴

