Точильний верстат 175 мм 400 Вт Sturmax BGM60176
- В наявності
- Код: BGM60176
2 229 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sturmax BGM60176 — потужний універсальний точильно-шліфувальний верстат побутового призначення. Інструмент призначений для широкого спектра робіт: заточування, шліфування, зняття іржі, надання деталям необхідної форми тощо Завдяки солідній масі та широкій опорній платформі з гумовими ніжками модель дуже стійка та дає змогу її використовувати без примусової фіксації до верстата. Однак за потреби пристрій можна закріпити стаціонарно — для цього на основі зроблені спеціальні кріпильні отвори.
Верстат обладнаний надійним 400 Вт асинхронним двигуном і має низькі показники за шумом, вібрації та нагрівання. Комплектується двома абразивними кругами із сірого електрокорунду діаметром 175 мм і завтовшки 20 мм, з різним типом зернистості, що дає змогу ефективно використовувати інструмент як для чорнових обдиральних (груба заточування, обробка матеріалів підвищеною міцності), так і для більш відповідальних операцій (чистове заточування). Для більшої зручності користувача конструкцією передбачена можливість безінструментальної (за допомогою барашкових гайок) регулювання робочих упорів — це дає змогу за потреби швидко та легко встановити упор для заточуваного виробу під потрібним кутом. Міцні відкидні екрани з полікарбонату надійно захищають оператора від іскор і металевого стружки, даючи змогу контролювати робочий процес, без ризику отримання випадкових травм.
Призначення:
для заточування різального інструменту: свердел, стамесок, лез ножів і ножиць, сокир, зняття фасок і задирок
Особливості:
Прозорий щиток і іскрозвуловлювач дають можливість контролювати роботу верстата та захищають від іскор і металевого стружки.
Змінюване положення робочих упорів — можливість встановлення упору для заточуваного виробу під потрібним кутом.
Пилозахищений вимикач — довгий термін експлуатації.
Гарантійні зобов'язання: на електроенергію Sturmax діє гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturmax |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр диска | 175 мм |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити в пакованні, мм | 360х250х290 |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина мережевого кабелю, м | 1.5 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 2950 |
| Посадковий діаметр диска, мм | 16 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип двигуна | асинхронний |
- Ціна: 2 229 ₴

