Деревообробний верстат Sturmax WMM1924
- В наявності
- Код: WMM1924
66 198 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sturmax WMM1924 — універсальний деревообробний верстат — використовується для оброблення будь-яких видів деревини та виконує кілька функцій: стругання, розпилювання, свердління, фрезерування, логосування. Використовується на виробництвах (мебельні фабрики), цехах (столярних), приватних майстерень. Має плиту спеціальної конструкції комбінованого настільного типу, яка вирізняється зручністю й надійністю встановлення, регулювання, функціонування й обслуговування. Автоматичне подавання заготовки досягається завдяки використанню ремінних, зубчастих і ланцюгових механізмів. Зупинка зворотного руху гарантує безпеку роботи. Литий робочий стіл і ударостійка станина пристрою неабияк зменшують рівень вібрації верстата.
Режими роботи:
Строгання
Розпилювання
Рейсмування
Фрезерування
Свердління
Суворі:
Кількість ножів на барабані — 3 шт.
Максимальна глибина стругання — 3 мм
Максимальна ширина стругання — 300 мм.
Розпилювання:
Діаметр диска — 305 мм
Діаметр посадків. викрут. — 25,4 мм
Максимальна глибина пропилу — 85 мм.
Рейсмусування:
Максимальна глибина стругання — 3 мм
Максимальна ширина стругання — 300 мм.
Висота стругання — (6-120) мм
Мінімальна довжина заготівки — 150 мм.
Швидкість подавання — 6,5 м/хв
Фрезерування:
Максимальний діаметр фрези — 104 мм
Посадковий діаметр фрези — 20 мм
Максимальна глибина фрезерування — 60 мм
Максимальна ширина фрезерування — 40 мм
Свердління:
Максимальний діаметр свердла — 12 мм
Максимальна глибина свердління — 90 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина стругання | 3 мм |
| Реверс | Немає |
| Регулювання обертів | Немає |
| Ширина стругання | 300 мм |
- Ціна: 66 198 ₴

