Точильний верстат 125 мм 230 Вт Sturmax BGM60127
- В наявності
- Код: BGM60127
1 365 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sturmax BGM60127 — універсальний точильно-шліфувальний верстат побутового призначення. Інструмент призначений для широкого спектра робіт: заточування, шліфування, зняття іржі, надання деталям необхідної форми тощо Модель є однією з найкомпактніших у лінійці точильно-шліфувальних машин Sturmax — порівняно невеликі габаритні розміри забезпечують легкість під час транспортування та дають можливість розмістити інструмент навіть у обмежених умовах. За потреби пристрій можна зафіксувати до робочої поверхні — для цього в основі передбачені спеціальні кріпильні отвори.
Верстат обладнаний надійним асинхронним двигуном потужністю 230 Вт і має низькі показники за шумом, вібрації й нагрівання. Комплектується двома абразивними кругами із сірого електрокорунду діаметром 125 мм і завтовшки 16 мм, з різним типом зернистості, що дає змогу використовувати інструмент як для грубих обдиральних, так і для чистових заточувальних операцій. Для більшої зручності користувача конструкцією передбачена можливість безінструментальної (за допомогою барашкових гайок) регулювання робочих упорів — це дає змогу за потреби швидко та легко встановити упор для заточуваного виробу під потрібним кутом. Завдяки наявності великих і міцних іскрозахисних екранів із полікарбонату оператор надійно захищений від іскор і металевого стружки й може контролювати робочий процес, без ризику отримання випадкових травм.
Призначення:
для заточування різального інструменту: свердел, стамесок, лез ножів і ножиць, зняття фасок і задирок.
Особливості:
Прозорий щиток і іскрозвуловлювач дають можливість контролювати роботу верстата та захищають від іскор і металевого стружки.
Змінюване положення робочих упорів — можливість встановлення упору для заточуваного виробу під потрібним кутом.
Пилозахищений вимикач — довгий термін експлуатації.
Гарантійні зобов'язання: на електроприлад діє гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturmax |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 0.23 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити в пакованні, мм | 290х180х210 |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина мережевого кабелю, м | 1.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип двигуна | асинхронний |
- Ціна: 1 365 ₴

