Деревообробний верстат Sturmax WMM1915
- Немає в наявності
- Код: WMM1915
18 390 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний деревообробний верстат Sturmax WMM1915 використовується для виготовлення меблів. Незамінний помічник на меблевих виробництвах. Поєднує функції: стругання, пиляння, свердління, фрезерування тощо. Sturmax WMM1915 виготовлений із високоякісного металу. Верстат обладнаний надійним і продуктивним асинхронним мотором потужністю 1500 Вт. Верстат працює від однофазної мережі 220 В. Конструкція верстата поєднує безвідмовну роботу, легке регулювання та простоту в обслуговуванні. Верстат має порівняно невеликі габаритні розміри та невелику вагу.
Комплектація
Напрямна планка;
Стопорне кільце (2 шт.);
Захисний кожух (3 шт.);
Патрон;
Торцевий ключ; Торцевий ключ;
Шестигранний ключ;
Свердлильний верстат;
Стійка фіксатора;
Фіксатор;
Диск;
Гайковий ключ (2 шт.);
Сверло;
Ніж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturmax |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 3500 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 43.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес брутто | 45.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Комплектація | Напрямна планка, стопорне кільце (2шт), захисний кожух (3шт), патрон, торцевий ключ, шестигранний ключ, свердлильний верстат, стійка фіксатора, фіксатор, диск, гайковий ключ (2шт), свердло, ніж, |
| Реверс | Да |
| Регулювання обертів | Немає |
| Тип патрона | Ключовий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 3500 об/хв |
- Ціна: 18 390 ₴

