Електрична ланцюгова пила Baumaster CC-9925BE 2500 Вт
- В наявності
- Код: CC-9925BE
3 369 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Baumaster CC-9925BE — сучасна ланцюгова електропила класичного компонування. Завдяки потужному (2500 Вт) електромотору й оптимально підібраному передавальному погляду редуктора інструмент здатний розвинути високу швидкість обертання ланцюга 750 м/хв, що сприятливо впливає як на швидкість одиничного пропилювання, так і на продуктивність загалом. Модель має оптимальні масово-габаритні показники, нейтральний центр ваги, а також чудову ергономіку — все це дає змогу точніше розподіляти зусилля під час роботи та робить інструмент максимально зручним. Важливою особливістю є система активного гальма ланцюга Smart Brake — вона гарантує безпеку використання інструмента, забезпечуючи миттєву зупинку ланцюга під час натискання на гальмівний щиток або під час відпускання кнопки увімкнення. Наявність Smart Brake сприятливо впливає на ресурс електромотора — завдяки застосуванню в конструкції спеціальної торсійної пружини, ротор двигуна, у разі екстреної зупинки ланцюга, зупиняється поступово, завдяки чому запобігає підвищеному зношування колекторно-щіткового вузла. Також, для безпеки користувача передбачений захист від ненавмисного пуску та можливість жорсткої фіксації мережевого подовжувача до пилки за допомогою спеціального зачіпного гака. До штатної комплектації пили входять дві пиляльні шини та два ланцюги.
Рекомендована олива:
Sturm MOS-CS-1L — олива для змащення ланцюга
Призначення:
для розпилювання стовбурів дерев і колод середнього діаметра, робіт із брусом і дошками, обрізання гілок та інших садових і будівельних завдань.
Особливості:
Можливість використання в закритих приміщеннях — на відміну від бензинових пил, електропилу можна використовувати під час роботи в закритих приміщеннях, без побоювання отримати отруєння вихлопними газами.
Потужний і надійний електромотор — тришарове покриття термостійким лаком обмоток мотора та додаткове посилення колекторної частини ротора забезпечують підвищену стійкість до перевантажень.
Металеві шестерні редуктора — всі шестерні редукторного механізму виготовлені з легованої загартованої сталі підвищеної міцності та гарантують надійність і довговічність використання.
Система активного гальма ланцюга Smart Brake — гарантує безпеку використання інструмента, забезпечуючи миттєву зупинку ланцюга під час натискання на гальмівний щиток або у разі відпускання кнопки увімкнення. Крім того, Smart Brake сприятливо впливає на ресурс електромотора — завдяки застосуванню в конструкції спеціальної торсійної пружини, мотор, у разі екстреної (миттєвої) зупинки ланцюга, зупиняється поступово, завдяки чому запобігає підвищений знос колекторно-щіткового вузла.
Система автоматичного подавання оливи до ланцюга — завдяки вбудованому оливному насосу, олива для змащування ланцюга подається з бака автоматично та в потрібній пропорції, що залежить від швидкості обертання ланцюга.
Приводна зірочка закритого типу — перешкоджає зісковзуванню ланцюга.
Гарантійні зобов'язання: на електроенергію Baumaster діє розширена гарантія 18 місяців.
Документація:
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.78 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 405 мм |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 106 дБ |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Кількість зубців, шт. | 56 |
| Об'єм бака для мастила | 75 мл |
| Особливості | Гальмо ланцюга <unk> Захист від випадкового ввімкнення <unk> Захищення від перегрівання <unk> Автоматичне подавання оливи ланцюга |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електричні |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина паза, мм | 0,50”/1,3 |
- Ціна: 3 369 ₴


