Комплект викруткових насадок PH2*150 мм уп. 10 шт. INTERTOOL VT-0073
- В наявності
- Код: VT-0073
269 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴

PH2 - найпоширеніший тип насадок. Використовують в якості змінних насадок для роботи з гвинтами, шурупами і саморізами. Завдяки універсальному шестигранному хвостовику в 6 мм підходять як до ручних викруток, так і до дрилів, шурупокрутів.
Подовжена форма дозволить закручувати кріплення навіть у важкодоступних місцях!
Ці насадки прослужать вам довше звичайних біт, оскільки виготовлені з міцної, твердої сталі S2. Грані не сточуються в роботі, а сама біта не схильна до крихкого руйнування. Робочий хрестик намагнічений! Це дозволить втримувати кріплення і діставати їх з важкодоступних місць.
Весь комплект з 10 насадок упакований в пластиковий кейс з отвором. Можна зручно підвісити на цвях або гачок.
Крути кріплення з комфортом, навіть у найнедоступніших місцях!
Викрутки №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.371 кг |
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Виготовлення | Сталь S2 |
| Обсяг | 0,000280 |
| Тип | подовжені хрестоподібні біти |
| Тип насадки | PH2 |
- Ціна: 269 ₴



