Бензобур Zipper ZI-ELB70
- Немає в наявності
- Код: ZI-ELB70
11 780 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕНЗОБУР ZIPPER ZI-ELB70
ОСОБЛИВОСТІ:
Бензобур Zipper ZI-ELB70 - працює даний пристрій від двотактного бензинового двигуна з повітряним охолодженням, потужністю 1,65 кВт і об'ємом 51,7 куб.см.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Бензиновий бур ZIPPER ZI-ELB70 - призначений для буріння отворів у землі для посадки дерев, кущів, установки опор і стовпів.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Найчастіше дана модель застосовується під час будівництва парканів, посадки дерев, буріння лунок.
ПЕРЕВАГИ ZI-ELB70:
- Антивібраційна система.
- Ідеально підходить для свердління отворів діаметром до 20 см.
- Зручний в експлуатації, завдяки тому, що вимикач і регулятор швидкості знаходиться на правій ручці.
- Передбачена можливість використовувати бури трьох діаметрів: 100 мм, 150 мм, 200 мм.
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікат ЄС всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 3/2,5/2 кг |
| Габаритні розміри | 520х710х325 мм мм |
| Гарантія | 12 місяців міс |
| Діаметр шнека | 200/150/100 мм см |
| Довжина шнека | 700 мм |
| Місткість бака | 1,1 л |
| Потужність двигуна | 1,65 кВт |
| зерувати | 3000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 51,7 см3 куб. см |
| Система запуску | Ручний запуск |
| Тип двигуна | 2-тактний |
- Ціна: 11 780 ₴




