Свердлильний верстат Sturm BD7040 400 Вт, 5 швидкостей
- В наявності
- Код: BD7040
4 905 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sturm BD7040 (новинка 2022!) — універсальний вертикально-свердлильний верстат для точних робіт. Модель проста та невибаглива в експлуатації, має досить компактні габаритні розміри та не займає багато місця — це забезпечує зручність розміщення в умовах невеликих виробничих майданчиків, ремонтних майстерень і гаражів. Верстат обладнаний надійним і невибагливим в обслуговуванні асинхронним двигуном потужністю 400 Вт і ремінним передаванням із п'ятьма швидкісними режимами, що дають змогу підбір оптимальної частоти обертання під конкретний матеріал. До штатної комплектації вертикально-свердлильного верстата входять лещата для фіксації заготівок.
Призначення:
для свердління отворів різного діаметра.
Особливості:
Асинхронний двигун — проти колекторних аналогів має велику надійність, завдяки винятку колекторно-щіткового вузла, набагато менше схильний до нагрівання;
Ремінний привод забезпечує достатню амортизацію під час стрибків кутової швидкості на приводних валах, знижує шум і вібрацію;
Система регулювання частоти обертання шпинделя — можливість вибору оптимальної частоти обертання безпосередньо під конкретний матеріал. Щоб забезпечити потрібний швидкісний режим приводний ремінь встановлюється в одному з п'яти передбачених положень;
Потужна сталева основа — підвищує стійкість верстата в процесі роботи, що позитивно впливає на точність свердління;
Металеві приводні шківи — на відміну від пластмасових аналогів, мають набагато кращу зносостійкість;
Посилений приводний ремінь — має підвищену поперечну жорсткість, що забезпечує менший знос і кращу надійність;
Електромагнітний вимикач із кнопкою екстреного вимкнення — підвищує безпеку роботи з інструментом;
Робочий стіл із регулюванням за висотою та кутом нахилу — дає змогу змінювати положення заготівки щодо свердлильного патрона та закріпленої в ньому оснастки;
Трикулачковий 13 мм патрон — простота та надійність закріплення оснастки;
Обмежувач глибини свердління — забезпечує заглиблення свердла на точно задану глибину;
Пластмасовий захисний щиток — прикриває робочий вузол, забезпечуючи захист користувача від стружок і тирси, неминучих у процесі свердління;
Лещата в комплекті дають змогу надійно зафіксувати оброблювану заготівку.
Гарантійні зобов'язання: на електроінструмент Sturm діє розширена гарантія 24 місяці.
Комплектація:
Ключ для патрона — 1 шт.;
Тиски - 1 шт;
Патрон — 1 шт.;
Захист очей — 1 шт.;
Робоча ручка — 3 шт.;
Гексагональний ключ — 2 шт.;
Інструкція з експлуатації.
Документація:
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр свердла | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Додаткові параметри | |
| Глибина свердління | 50 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 13 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.2 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діапазон затискання патрона, мм | 1.5 - 13 |
| Довжина мережевого кабелю | 1.5 м |
| Довжина столу | 160 |
| Мінімальна кількість обертів, об/хв | 580 |
| Обмежувач глибини свердління | Да |
| Споживана потужність | 0.4 W |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 4 905 ₴

