Точильно-шліфувальна машина Sturm BG6020L
- В наявності
- Код: BG6020L
2 958 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точильний верстат Sturm BG6020L використовується в гаражах, заміських будинках і невеликих майстернях для заточування всіляких різальних інструментів. Верстат обладнаний двома пиляльними кругами: один слугує для чорнового оброблення, другий — для чистового. Лампа на гнучкій ніжці покращує освітлення робочого простору. Кнопка пуску — пилозахищена, що запобігає короткому замиканню через засмічення шлаком. Корпус заточувального верстата виготовлений із металу та захищає внутрішні вузли від пошкоджень. Особливості: Прозорий щиток і іскрозуловлювач дають можливість контролювати роботу верстата та захищають від іскор іміталізальної стружки; Підсвітка робочої зони для комфортної роботи; Вимикач із прозорим пилозахисним кожухом забезпечує довгий термін експлуатації; Змінюване положення опорних кронштейнів дає змогу забезпечити упор заточуваного виробу під потрібним кутом; Нова розширена гарантія: 24 місяці; Характеристики: Напруга: 220В~ 50 Гц; Потужність: 400 Вт; Тип двигуна: Асинхронний; Ємність для води: Немає; Підсвітка: Є; Регулювання обертів: Немає; Швидкість холостого ходу: 2950 об/хв; Тип передавання: Пряма; Довжина мережевого кабелю: 1.5 м; Паковання: Картонна коробка; Габарити в пакованні: 370х270х280 мм; Вага брутто: 10.2 кг; Розмір точильних дисків: 200x16x20 мм; Гарантія: 24 міс; Комплектація: Точильно-шліфувальна машина Sturm BG6020L; Іскроуловник із гвинтами — 2 набори; Кронштейн для упору з гвинтами — 2 набори; Втулка — 2 шт.; Інструкція з експлуатації — 1 шт.;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес брутто | 10.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр великого шліфувального круга | 200 мм |
| Диаметр малого шлифовального круга | 200 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 1.5 м |
| Комплектація | Комплект кріплення, захисне скло 2шт,, перехідник на інший посадковий діаметр 2шт,, наполеглива підставка, |
| Регулювання обертів | Немає |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Тип передачі | Пряма |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 2950 об/хв |
- Ціна: 2 958 ₴









