Точильний верстат Sturm BG6015L
- В наявності
- Код: BG6015L
2 034 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точильний верстат Sturm BG6015L — побутовий прилад для заточування різних різальних інструментів. Верстат обладнаний двома пиляльними кругами: один слугує для чорнового оброблення, другий — для чистового. Комплектується лампою на гнучкій ніжці для кращого освітлення робочого місця. Кнопка вмикання захищена від пилу для запобігання короткому замиканню. Передбачені прозорі пластикові екрани для захисту оператора від іскор. Потужність — 280 Вт.
Особливості верстата Sturm BG6015L
Зручна робота в місцях із дефіцитом світла. У конструкції верстата передбачений світильник на ніжці, що гнутий, для зручної роботи в місцях із дефіцитом світла.
Пластикові прозорі екрани точильного верстата захищають оператора від іскор під час роботи, що летять.
Захист органів керування. Кнопка пуску має захист від пилу для запобігання короткому замиканню.
Два шліфувальні круги: один для грубого оброблення, другий — для чистового.
Невеликі габарити.
Металевий корпус для запобігання пошкодженням внутрішніх вузлів.
Асинхронний двигун, що виділяє тривалий термін експлуатації.
Нова розширена гарантія: 24 місяці.
Характеристики:
Передавання: Пряме
Напруга: 220 В;
Частота обертання кола: 2950 об/хв;
Діаметр диска: 150 мм;
Тип електродвигуна: Асинхронний;
Потужність двигуна: 280 Вт;
Зернистість круга: 36, 60;
Посадковий діаметр: 12.7 мм;
Товщина круга: 16 мм;
Частота обертання другого кола: 2950 об/хв;
Розмір заточкового круга: 150 мм;
Розмір другого заточкового кола: 150 мм;
Товщина другого кола: 16 мм;
Посадковий діаметр другого кола: 12.7 мм;
Довжина кабелю: 1,5 м;
Вага нетто: 5,2 кг;
Підсвітка: Є;
Наявність захисного екрана: Так;
Зі стійкою: Немає;
З пилососом: Немає;
З тихенькохідним кругом: Немає
З гравером: Немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес брутто | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр великого шліфувального круга | 150 мм |
| Диаметр малого шлифовального круга | 150 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 1.5 м |
| Комплектація | Комплект кріплення, захисне скло 2шт,, перехідник на інший посадковий діаметр 2шт,, наполеглива підставка, |
| Регулювання обертів | Немає |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Тип передачі | Пряма |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 2950 об/хв |
- Ціна: 2 034 ₴





