Точильний верстат 200 мм, 410 Вт Sturm BG6022A
- В наявності
- Код: BG6022A
2 760 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точильно-шліфувальна машина. Потужність 400 Вт волога/сухі шліфування, розмір точильного диска: для вологого шліфування 200*40*20 мм, для сухого шліфування 150*20*12,7 мм, швидкість без навантаження: сухий диск 2950 об./хв, вологий диск 134 об., адаптери під диски 32 мм у комплекті, вага 10 10 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Тип верстата | Точильний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес брутто | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр великого шліфувального круга | 200 мм |
| Диаметр малого шлифовального круга | 150 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 1.5 м |
| Комплектація | Комплект кріплення, захисне скло, перехідник на інший посадковий діаметр, наполеглива підставка, |
| Регулювання обертів | Немає |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Стан | Нове |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Тип передачі | Пряма |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 2950 об/хв |
- Ціна: 2 760 ₴


