Деревообробний верстат Енергомаш ДМ-19240
- Немає в наявності
- Код: ДМ-19240
70 035 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деревообробний верстат Енергомаш ДМ-19240 використовується для оброблення будь-яких різновидів деревини та виконує кілька функцій: 1.Стрігання, 2.Розпилювання, 3.Свердління, 4.Фрезерування, 5.Рейсування. Використовується на виробництвах (мебельні фабрики), у цехах (столярних), приватних майстернях. Має плиту спеціальної конструкції комбінованого настільного типу, яка вирізняється зручністю й надійністю встановлення, регулювання, функціонування й обслуговування. Автоматичне подавання заготовки досягається зарахунком використання ремінних, зубчастих і ланцюгових механізмів. Зупинка зворотного руху гарантує безпеку роботи. Литий робочий стіл і ударостійка станина пристрою неабияк зменшують рівень вібрації верстата. Характеристики: Режим стругання: - Кол. ножів на барабані — 3 шт. - Макс. глибина стругання — 3 мм — Макс. ширина стругання — 300 мм Режим розпилювання: - Діаметр диска — 305 мм — Діаметр посад. отвор. — 25,4 мм — Макс. глибина пропилювання — 85 мм Режим авіакорпусування: - Макс. глибина стругання — 3 мм — Макс. ширина стругання — 300 мм — Висота стругання — (6-120) мм — Мін. довжина заготівки — 150 мм — Швидкість подавання — 6,5 м/хв Режим фрезерування: - Макс. діаметр фрези — 104 мм — Посад. діаметр фрези — 20 мм — Макс. глибина фрезерування — 60 мм — Макс. ширина фрезерування — 40 мм Режим свердління: - Макс. діаметр свердла — 12 мм - Макс. глибина свердління — 90 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні параметри | |
| Вага | 204 кг |
| Додаткові параметри | |
| Подача заготовки | Автоматична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес брутто | 260 кг |
| Вага нетто | 204 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр цанги | 13 мм |
| Реверс | Немає |
| Регулювання обертів | Немає |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Стан | Нове |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 3500 об/хв |
- Ціна: 70 035 ₴


