Деревообробний верстат Енергомаш ДМ-19210
- В наявності
- Код: ДМ-19210
38 010 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковий ключ 2 шт., притискний пристрій 1 шт., розпілювальний стіл 1 комп, 1 комп, що Напрямляє 1 комп, Напруга поворотна лінійка для стругання та поздовжнього розпилювання 1 копл, Пристосування для поперечного розпилювання під кутом 1 комп, Пристосування для свердління 1 комп, Гексагональний ключ 3 шт., пиляльний диск 1 шт., Свердло 1 шт., Затискач із ключем 1 шт., Перехідник 1 шт., Захисний кожух пиляльного диска 1 шт., Кріплення напрямного куточка 1 шт., Напрямний куточок 1 шт., Затискач 1 шт., Основа пиля пиляльного диска 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні параметри | |
| Вага | 97 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес брутто | 115 кг |
| Вага нетто | 97 кг |
| Габарити в упаковці | 1130 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр цанги | 13 мм |
| Комплектація | Гаечнб ключ 2шт, притиск. приспособл.1шт, Розпил. стіл 1 комп Спрямовуючи. 1 комп, Напрвл. поворотн. лінійка д 1 копл, Присп. для поперечного розпилювання. під угл. 1 комп, Присп. для свердел. 1комп. |
| Реверс | Немає |
| Регулювання обертів | Немає |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Стан | Нове |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Упаковка | Дерев'яний ящик |
| Число оборотів | 3500 об/хв |
- Ціна: 38 010 ₴


