Деревообробний верстат Sturm WM1924
- Немає в наявності
- Код: WM1924
37 340 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деревообробний верстат. Потужність 2400 Вт, швидкість холостого ходу 3500 об/хв, швидкість подавання 6,5 м/хв, макс. ширина стругання 300х3 мм, діаметр пиляльного кола 300 мм, макс розмір заготовки 300х85 мм, макс діаметр свердління 13 мм, обробка авіасом 150/6-120 мм, вага 300 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 204 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес брутто | 260 кг |
| Вага нетто | 204 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Реверс | Да |
| Регулювання обертів | 13 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Стан | Нове |
| Тип патрона | Немає |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 3500 об/хв |
- Ціна: 37 340 ₴


