Деревообробний верстат Sturm WM1921
- Немає в наявності
- Код: WM1921
17 925 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковий ключ 2 шт., притискний пристрій 1 шт., розпілювальний стіл 1 комп, 1 комп, що Напрямляє 1 комп, Напруга поворотна лінійка для стругання та поздовжнього розпилювання 1 копл, Пристосування для поперечного розпилювання під кутом 1 комп, Пристосування для свердління 1 комп, Гексагональний ключ 3 шт., пиляльний диск 1 шт., Свердло 1 шт., Затискач із ключем 1 шт., Перехідник 1 шт., Захисний кожух пиляльного диска 1 шт., Кріплення напрямного куточка 1 шт., Напрямний куточок 1 шт., Затискач 1 шт., Основа пиля пиляльного диска 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 97 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес брутто | 115 кг |
| Вага нетто | 97 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр цанги | 13 мм |
| Комплектація | Гаечн. ключ 2шт, прижимн. присп.1шт, розпил. стіл 1 комп спрямовуючи. 1 комп, напрвл. повор. лінійка 1 копл, присп. для поперечн. розпилювання під кутом 1 комп, пристосування для свердел. |
| Реверс | Немає |
| Регулювання обертів | Немає |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Стан | Нове |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Упаковка | Дерев'яний ящик |
| Число оборотів | 3500 об/хв |
- Ціна: 17 925 ₴


