Відвал для снігу гідравлічний STIGA 13-3932-11
- Під замовлення
- Код: 13-3932-11
Відправка з 18 квітня 202655 519 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
✔ Відвал для снігу ідеально підходить для очищення тротуарів, велосипедних доріжок і доріг від снігу.
✔ Керування відвалом здійснюється за допомогою гідравліки з водійського сидіння.
✔ Він має робочу ширину 120 см і максимально регулюється на 29 градуса як ліворуч, так і праворуч.
✔ Підходить для райдерів серії Park Pro 740 IOX.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Тип | Райдер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Відвал для снігу з елементами кріплення |
| Максимальний кут регулювання | 29 град |
| Робоча висота | 44 см |
| Робоча ширина (") | 120 мм |
| Регулювання висоти | 5 |
| Країна-виробник | Швеція |
- Ціна: 55 519 ₴

