Відвал для снігу гідравлічний STIGA 2A3107020_S16
- Під замовлення
- Код: 2A3107020_S16
Відправка з 18 квітня 202619 340 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
✔ Сніжний ніж для райдерів STIGA Park ідеально підходить для прибирання снігу з проїжджої частини та тротуарів.
✔ Ширина очищення 107 см, він виготовлений із міцної сталі.
✔ Він сумісний із фронтальними райдерами STIGA Park 120 і 220.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Тип | Райдер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Відвал для снігу з елементами кріплення |
| Максимальний кут регулювання | 24 град |
| Робоча висота | 39 см |
| Робоча ширина (") | 107 мм |
| Регулювання висоти | 3 |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 19 340 ₴

