Снігоприбирач бензиновий SEQUOIA SST6556
- В наявності
- Код: SST6556
24 666 ₴

✔ Надійний, мобільний, двоступеневий снігоприбирач бензиновий SEQUOIA SST6556 із шириною захоплення до 56 см.
✔ Обладнаний потужним і надійним двигуном на 4.78 кВт, з легкістю впорається з прибиранням снігу на середніх і великих ділянках.
✔ Ручний стартер забезпечить легкий і надійний запуск двигуна навіть за низьких температур.
✔ Наявність привода забезпечить маневровість снігоприбирача.
✔ Оператору не потрібно докладати багато зусиль, а тільки керувати.
✔ Великі колеса з зимовими протекторами забезпечать легку маневровість і простоту в використані за будь-якої погоди, навіть у сильний ожелед.
✔ Якісний металевий матеріал шнека дасть змогу працювати з різними типами снігу, як зі свіжим снігом, так і заледеним.
✔ Для комфортного прибирання в моделі обладнане спеціальне освітлення, яке допоможе оператору переглядати територію в сутінку або пізно ввечері.
✔ Фара вмикається з панелі керування.
✔ Жолоб для викидання снігу виготовлений із міцної сталі та надійно закріплений на рамі снігоприбирача та має спеціальну форму, що дає змогу збільшити дальність і точність викиду снігу.
✔ Зручність під час роботи забезпечує ергономічна панель, на якій зосереджені всі важелі керування.
✔ Великий об'єм паливного бака дає змогу довго працювати без зупинок для дозаправлення.
Ручні снігоприбирачі
Ще не так давно для очищення доріг і тротуарів від снігу застосовувалися мети та лопати. Не можна сказати, що зараз такий спосіб нічити замінений автоматикою та механікою, але все ж тенденція до полегшення ручної праці несектно набирає популярності. Для очищення доріжок від сутобів на заміській посадці або дачі все частіше застосовується ручна снігоочисна техніка — снігоприбирачі.
Конструктивно вони являють собою техніку колісного або гусеничного типу з робочим гвинтом, який, обертаючись, прибирає сніг із дороги, після чого він потужним потоком викидається за межі машини. За типом двигуна пристрої поділяються на три типи: бензинові, дизельні, електричні.
Електричний чи бензиновий?
Шнек, який відповідає за якість прибирання, може бути одно- або двоступеневим. Одноступеневий електричний снігоприбирач працює від мережі та, зазвичай, обладнаний колесами для зручності пересування й металевими шнеками, які часто мають погумовану поверхню. Він може бути обладнаний регулюванням викидання снігу та застосовується на мищених або асфальтованих доріжках, тобто там, де є тверде покриття. Розраховані такі машини на сніг, що щойно спить. Запуск цього обладнання простий: для цього необхідно під'єднати машину до мережі, натиснути запобіжну кнопку та важіль, після чого обладнання буде готове до прибирання.
Електричні снігоприбиральні агрегати мають гарну продуктивність і високу потужність двигуна. Крім того, вони мають досить гарну прохідність. Одноступеневий бензиновий снігоприбирач застосовується для тих самих цілей, що й електричний, і усуває свіжовисипний, пухкий сніг. Перевага полягає в тому, що його можна використовувати далеко від дому, куди не проведене електрика. Набагато потужніший одноступеневого двоступеневий агрегат. Він здатний очистити місце від ущільненого снігу з льодом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Кількість передач | 5 вперед/2 назад |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Загальні | |
| Вага | 57 кг |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий, SQ196-4T |
| Діаметр шнека | 24 см |
| Диференціал | Немає |
| Колеса | колеса з глибоким протектором |
| Комплектація | ✔ Елемент кріплення |
| Максимальна глибина снігу | 40 см |
| Максимальна дальність викидання снігу | 8 м |
| Потужність двигуна | 4.78 |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Привод руху (самохідна) | Да |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип снігоприбирача | двоступеневий |
| Тип шнека | сталевий |
| Трансмісія | Да |
| Керування дальністю викиду | блок керування |
| Керування напрямком викиду | блок керування |
| Фара | Да |
| Ширина захоплення снігу | 56 см |
| Електростартер | Немає |
- Ціна: 24 666 ₴








