Підмітальна машина бензинова самохідна STIGA SWS600GE
- Під замовлення
- Код: SWS600GE
Відправка з 18 квітня 202655 659 ₴

✔ Це універсальна бензинова прибиральна машина обладнується двигуном об'ємом 212 куб.см, який розвиває потужність 4.4 кВт за 3600 обертів за хвилину.
✔ Нейлонова щітка може бути відрегульована в трьох різних положеннях (15° зліва 0° і 15° вправо) і має робочу ширину 60 см, що робить SWS600GE ідеальним для очищення снігу, листя, сіноносів та іншого сміття цілий рік.
✔ Висота щітки регулюється за допомогою двох поворотних коліс дає змогу її підняти й опустити в разі потреби.
✔ Надійні 14-дюймові шини Snow Hog забезпечують оптимальне зчеплення на будь-якій поверхні.
✔ Органи керування розташовані на центральній консолі та забезпечують безпечну та комфортну роботу з усіма елементами керування.
✔ LED-світло — допомагає працювати на день і вночі.
✔ Для підмітальної машини доступні низка аксесуарів, як-от, відвал для прибирання снігу та збірник для сміття, що робить її надзвичайно універсальною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Вага | 65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий, STIGA SM70 |
| Діаметр щіток | 345 мм |
| Колеса | 14”x4.60-6 |
| Кількість передач | 6 вперед + 2 назад |
| Комплектація | ✔ Комплект кріпильних елементів |
| Потужність двигуна | 4.4 |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Обсяг паливного бака | 3 л |
| Привод руху (самохідна) | Да |
| Робоча ширина (") | 60 мм |
| Регулювання напрямку щітки | ліворуч/праворуч |
| Країна-виробник | Китай |
| Трансмісія | фрикційний диск |
| Фара | Да |
| Електростартер | Да |
- Ціна: 55 659 ₴










