Підмітальна машина STIGA SWP355
- Під замовлення
- Код: SWP355
Відправка з 18 квітня 202616 001 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
✔ Дуже проста у використанні.
✔ Прибиральна машина Stiga SWP355 призначена для видалення пилу, бруду та сміття, як-от листя, папір, банки з твердих і бетонних поверхонь, як-от під'їзні шляхи, доріжка, патіо, автостоянки та багато інших.
✔ Цей інструмент ідеально підходить для прибирання невеликих житлових і громадських приміщень.
✔ Підмітальна машина SWP355 ідеально підходить для легкої роботи та має дві щітки діаметром 300 мм і місткістю колектора 20 л.
✔ Підмітальна машина обладнана 210-мм гумовими колесами для збільшення тяги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Вага | 7.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр щіток | 300 мм |
| Комплектація | ✔ Комплект кріплень, інструкція. |
| Обсяг збірки | 20 л |
| Продуктивність прибирання | 1600 кв.м/год |
| Робоча ширина (") | 55 мм |
| Регулювання висоти підмітання | Так - 3 х східчаста |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Тип приводу | Прямий |
- Ціна: 16 001 ₴










