Підмітальна машина STIGA SWP577
- Під замовлення
- Код: SWP577
Відправка з 18 квітня 202629 220 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
✔ STIGA SWP577 — це найпотужніша прибиральна машина діапазону, інструмент для роботи у відкритому та відкритому механізмі, призначений для видалення пилу, бруду та уламків, як-от листя, папір, банки з жорстких і бетонних поверхонь, як-от під'їзні шляхи, доріжка, патіо, автостоянки й багато інших із простотою використання й без шуму.
✔ Цей інструмент ідеально підходить для прибирання великих житлових і громадських приміщень.
✔ Завдяки своїй ширині очищення 77 см, SWP577 ідеально підходить для середніх робіт і обладнаний двома очисними щітками діаметром 410 мм і потужністю колектора 50 л
✔ Підмітально-прибиральна машина також обладнана 275-мм гумовими колесами для поліпшення зчеплення й ергономічне й оборотне кермо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Вага | 14.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр щіток | 410 мм |
| Комплектація | ✔ Комплект кріплень, інструкція. |
| Обсяг збірки | 50 л |
| Продуктивність прибирання | 3000 кв.м/год |
| Робоча ширина (") | 77 мм |
| Регулювання висоти підмітання | так, 8 положень |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Тип приводу | Прямий |
- Ціна: 29 220 ₴






