Пила ланцюгова електрична SEQUOIA SEC2416O
- Немає в наявності
- Код: SEC2416O
3 414 ₴

✔ Електрична пила SEC2416О — чудовий варіант для робіт удома з невеликими навантаженнями або на вулиці, обмежуючися довжиною подовжувача під час різання дров.
✔ Приводиться в дію легко, запускається двигуном.
✔ Така електрична пилка має невелику вагу — всього 4.2 кг.
✔ А завдяки поперечному розташуванню двигуна потужністю 2.4 кВт, дає додатковий баланс і контроль під час роботи.
✔ Модуль захищає інструмент від перевантаження, який контролює величину струму, що проходить через пристрій.
✔ Наявність автоматичного насоса для змащення шини та ланцюга забезпечує рівномірне зноси пиляльної гарнітури.
✔ Електрична пила Sequoia Electric Chainsaw SEC2416О — призначена для роботи з деревиною невеликого та середнього розміру.
✔ Якісні комплектуючі забезпечують тривалий час роботи.
Ланцюгова електрична пила: асортимент, характеристики, особливості
Будь-який власник саду або присадибної ділянки не зможе обійтися без електропили, якою можна користуватися не тільки на вулиці, але й у приміщенні через брак вихлопів. Вироблено-комерчеське підприємство Пром Інструмент (Україна) багато років здійснює прямим імпортом із Європи будівельного інструменту та садової техніки. У нас представлена лінійка зразків даних агрегатів агрегатів аматорського та професійного класу, випущених європейськими фірмами BLACK+DECKER, Stiga, Alpina, BOSCH, DeWALT, Solo.
Широкий вибір аматорських моделей, обладнаних:
- потужним мотором (електро);
- високої якості гарнітурою для різання;
- оптимальної довжини шиною;
- безперебійною системою автоматичного змащення ланцюга;
- ефективною функцією контролю рівня оливи;
- запобіжним затискачем на задній ручці для кабелю живлення;
- вузлом блокування ланцюга під час поворотного удару.
Виріб ідеально збалансований. Щоб відкрити бічну кришку, не потрібна додаткова оснастка, це спрощує і прискорює натягування ланцюга та переворот шини. Унікальна демпферна система сприяє високому рівню комфорту під час експлуатації. У нас можна також придбати профільні аксесуари: заточувальні набори, запасні ланки ланцюга, вирівнювачі заточувального диска, запасні шини та багато іншого. За потреби можна вибрати професійну ланцюгову електричну пилку, її особливості:
- продуктивний електромотор (поздовжнє положення);
- ефективна система швидкої зупинки ланцюга, що сприяє високому рівню безпеки під час роботи.
Особливо слід звернути увагу на моделі для різання на висоті, споряджені штангою з можливістю регулювання довжини. Оригінальна конструкція обертової робочої частини агрегата дає змогу працювати в місцях із важким доступом. Всі зазначені моделі мають якість виготовлення, що відповідає європейським стандартам; довгий термін експлуатації; компактний дизайн і мала вага.
В Україні купити електропилу можна в центральному відділенні Пром Інструмент (Кієв) і в магазині одного з регіональних представниць (Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя), або відвідати наш інтернет-магазин на сайті 2010.com.ua, де відбувається продажі цього інструмента; ціна ланцюгової електричної пили залежить від бренда виробника. Інформацію про акція та розпродаж можна знайти на цьому ресурсі.
Пристрій, призначення, різновиди ланцюгових електричних пил
Електропила (ланцюгова) — портативний електричний інструмент механічного впливу на заготівку, обладнаний пиляльним апаратом (закільцьований ланцюг, шина). Використовується для поперечного розрізання різних видів деревини. Основні компоненти виробу: електромотор; пиляльний апарат; редуктор; система контролю й керування інструментом.
Залежно від призначення й параметрів ланцюгові електропили діляться на побутові, професійні, промислові. Ці пристрої широко використовуються на будівельних і монтажних роботах, щільницьких, столярних, а також на підприємствах деревоперероблення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм масляного бака | 0.28 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне вимикання (останова) | Немає |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина шини | 40 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 57 |
| Комплектація | ✔ Шина Oregon✔ Цепь Oregon✔ Ключ-викрутка |
| Миттєва зупинка ланцюга | Немає |
| Потужність двигуна | 2.4 |
| Паз шини | 1.3 мм |
| Швидкість ланцюга | 15 м/с |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Електричний |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8 |
- Ціна: 3 414 ₴










