Кущоріз акумуляторний STIGA SHT500AE
- В наявності
- Код: SHT500AE
6 260 ₴

✔ Кущоріз SHT500AE обладнаний акумуляторним двигуном нового покоління, який дає змогу працювати з максимальною свободою та комфортом, забезпечуючи низькі вібрації та вимагає менше обслуговування, а також тихий із нульовим рівнем викидів.
✔ Подвійне лезо кущоріза має довжину 58 см, у поєднанні з ручкою обертової на 180 град, забезпечують ідеальне різання.
✔ Обертається на 180 град, ручка може бути встановлена в 5 різних положеннях для виконання вертикального, горизонтального або бічного різання, даючи змогу користувачеві зберігати природне положення руки та зап'ястка.
✔ Керування розташоване на ручці, що дає змогу безпечно та легко використовувати кущоріз.
Помічник в оформленні дизайну різних рослин
Краса, витонченість і точність оформлення живих огорожей вражають і змушують захоплюватися працьовитістю господарів. Але власникам цього дизайнерського рішення довелося б несолодко без такого незамінного помічника в оформленні зовнішнього вигляду рослин, як садові ножиці. Цей потрібний інструмент має бути в будь-якого садівника. За допомогою садових ножиць підрізають гілки, прорізуються чагарники, відбувається підстригання живоплоту та проводяться багато інших робіт зі стриження та підрізання рослин.
Технології розвиваються з кожним днем усе інтенсивніше, даючи змогу зробити роботу в саду простішою та приємнішою. На зміну садовим ножицям під час виконання об'ємних робіт прийшли кущорізи, які є більш вдосконаленою моделлю ножиць, обладнаною приводом і що дає змогу садівнику практично не витрачати фізичних сил за потреби швидко й акуратно підстригти кущі, дерева та інші рослини. Такі пристрої допомагають надати живому огорожі ще привабливішого вигляду, за лічені хвилини продідити густозарослий кущ, сформувати мальовничий вигляд крони дерева.
Кущорізи мають довгі робочі шини, що дає змогу виробляти роботи продуктивніше та навіть угорі над головою. Шина інструмента має леза для різання, їх ширина є основним критеріям визначення діаметра гілок, які цей механізм здатний перекусити.
Різновиди кущорізів і критерії їх вибору під час купівлі
Кущоріз — інструмент зі зручною ручкою, що вирізняється компактністю і простим, зрозумілим функціонуванням. Привод у кущорізів може бути:
- електричним — живиться від активної в домі мережі, обмежується довжиною кабелю для живлення, але цей момент можна дозволити за допомогою подовжувача. Брак вихлопів у цього механізму дає змогу працювати в закритих приміщеннях (парниках, теплицях);
- акумуляторним — дає можливість працювати автономно, використовується на дачних ділянках, але потрібно не забувати про обмежений ресурс батареї;
- бензиновим — дає можливість для абсолютно автономної роботи в місцях, де немає електрики, але цей досить важкий апарат виробляє вихлопи в довкілля, створює шуми та вібрацію. Для роботи цього кущоріза потрібна підготовка до запуску двигуна. Тому використання такого пристрою має сенс під час виконання чималих обсягів стриження й обрізання рослин.
В Україні сьогодні представлена велика різноманітність таких механізмів і інструментів, але купити кущоріз, який відповідає оптимальному співвідношенню "ціна-якість", найкраще в інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Двигун | Щітковий, Li-Ion, 48 |
| Довжина ножа | 58 см |
| Комплектація | ✔ Одні мотоножиці акумуляторні✔ Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Максимальний діаметр гілок | 18 мм |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion;Li-Ion |
| Тип інструменту | акумуляторний |
| Тип ножа | двостороння |
| Штанга | Немає |
- Ціна: 6 260 ₴










