Висоторіз електричний зі штангою SEQUOIA SEPS0810
- В наявності
- Код: SEPS0810
4 300 ₴

✔ Двигун потужністю 0.8 кВт, швидкість ланцюга 10.8 м/сек і телескопічна штанга електричного висоторіза з регульованою довжиною 201-295 сантиметра швидко та якісну роботу.
✔ За допомогою поворотного елемента, робочу частину інструмента можна повертати під кутом +/- 30 град, що є важливим чинником під час обрізання гілок у важкодоступних місцях.
✔ Також висоторіз обладнаний системою автоматичного змащення ланцюга — це допоможе продовжити термін його експлуатації.
✔ Шина завдовжки 25.4 см впорається з гілками діаметром до 20 см.
✔ Висоторіз SEQUOIA SEPS0810 працює від побутової електромережі 230 В.
Помічник в оформленні дизайну різних рослин
Краса, витонченість і точність оформлення живих огорожей вражають і змушують захоплюватися працьовитістю господарів. Але власникам цього дизайнерського рішення довелося б несолодко без такого незамінного помічника в оформленні зовнішнього вигляду рослин, як садові ножиці. Цей потрібний інструмент має бути в будь-якого садівника. За допомогою садових ножиць підрізають гілки, прорізуються чагарники, відбувається підстригання живоплоту та проводяться багато інших робіт зі стриження та підрізання рослин.
Технології розвиваються з кожним днем усе інтенсивніше, даючи змогу зробити роботу в саду простішою та приємнішою. На зміну садовим ножицям під час виконання об'ємних робіт прийшли кущорізи, які є більш вдосконаленою моделлю ножиць, обладнаною приводом і що дає змогу садівнику практично не витрачати фізичних сил за потреби швидко й акуратно підстригти кущі, дерева та інші рослини. Такі пристрої допомагають надати живому огорожі ще привабливішого вигляду, за лічені хвилини продідити густозарослий кущ, сформувати мальовничий вигляд крони дерева.
Кущорізи мають довгі робочі шини, що дає змогу виробляти роботи продуктивніше та навіть угорі над головою. Шина інструмента має леза для різання, їх ширина є основним критеріям визначення діаметра гілок, які цей механізм здатний перекусити.
Різновиди кущорізів і критерії їх вибору під час купівлі
Кущоріз — інструмент зі зручною ручкою, що вирізняється компактністю і простим, зрозумілим функціонуванням. Привод у кущорізів може бути:
- електричним — живиться від активної в домі мережі, обмежується довжиною кабелю для живлення, але цей момент можна дозволити за допомогою подовжувача. Брак вихлопів у цього механізму дає змогу працювати в закритих приміщеннях (парниках, теплицях);
- акумуляторним — дає можливість працювати автономно, використовується на дачних ділянках, але потрібно не забувати про обмежений ресурс батареї;
- бензиновим — дає можливість для абсолютно автономної роботи в місцях, де немає електрики, але цей досить важкий апарат виробляє вихлопи в довкілля, створює шуми та вібрацію. Для роботи цього кущоріза потрібна підготовка до запуску двигуна. Тому використання такого пристрою має сенс під час виконання чималих обсягів стриження й обрізання рослин.
В Україні сьогодні представлена велика різноманітність таких механізмів і інструментів, але купити кущоріз, який відповідає оптимальному співвідношенню "ціна-якість", найкраще в інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | телескопічна |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина шини | 25.4 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 40 |
| Комплектація | ✔ Захисний кожух — 1 шт.;✔ Цепь - 1шт;✔ Шина - 1 шт;✔ Набір кріпильних елементів — 1 шт. |
| Потужність двигуна | 0.8 |
| Загальна довжина інструмента без шини | 201-295 |
| Паз шини | 1.3 мм |
| Швидкість ланцюга | 10.8 м/с |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип інструменту | електричний |
| Крок ланцюга | 3 ⁄ 8 |
| Штанга | Да |
- Ціна: 4 300 ₴







