Пила ланцюгова 1850 Вт, 305 мм Енергомаш ПЦ-9918
- В наявності
- Код: ПЦ-9918
2 358 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка 2021 года! Цепная пила Енергомаш ПЦ-9918 - инструмент, применяемый в домашнем хозяйстве для пиления дров, валки небольших деревьев и при возведении деревянных сооружений. Пила укомплектована электродвигателем мощностью 1850 Вт, шиной длиной 305 мм. Число звеньев в цепи 45, шаг цепи 3/8. Смазка цепи происходит автоматически, для этого необходимо только время от времени проверять уровень масла в масляном баке. Пила очень удобна в работе и эргономична. Особливості: Металеві шестерні Автоматичне змащування зменшує знос шини і ланцюга Бесключевая регулювання натягу ланцюга Дві гайки для фіксації шини Шестерні з високолегованої сталі Висока швидкість ланцюга Нова розширена гарантія: 24 місяці Комплектація: Електропила – 1 шт; Ланцюг – 1шт; Шина - 1 шт; Захисний кожух – 1 шт; Гайковий ключ – 1 шт; Інструкція – 1 шт;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне мастило ланцюга | Немає |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Комплектація | Електропила, кожух, шина, ланцюг, ключ, інструкція |
| Об'єм бака для мастила | 0.1 л |
| Швидкість обертання ланцюга | 10 м/с |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електричні |
| Крок ланцюга | 0.375" |
- Ціна: 2 358 ₴




