Точильний верстат (125 мм, 180 Вт) BauMaster BG-60125
- В наявності
- Код: BG-60125
1 365 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дводисковий точильний верстат BauMaster BG-60125, призначений для операцій ручного шліфування, таких як заточка ручного інструменту, видалення надлишків металу, а також вирівнювання металевих поверхонь, за допомогою грубого і остаточної шліфовки з використанням шліфувальних дисків різного призначення і зернистості. Модель обладнана асинхронним електродвигуном потужністю 180 Вт, який розганяє два шліфувальних диска діаметром 125 мм і товщиною 16 мм до швидкості 2950 оборотів в хвилину. Характеристики: Напруга: 220 В; Потужність: 180 Вт; Оберти на холостому ходу: 2950 об/хв; Діаметр великого шліфувального круга: 125 мм; Зернистість круга: А36; А60; Тип двигуна: Асинхронний; Товщина великого шліфувального круга: 16 мм, Посадковий діаметр великого кола: 12,7 мм; Регулювання обертів: Немає; Тип: Пряма; Підсвічування робочої зони: Ні; Упаковка: Картонна коробка; Вага нетто: 3,8 кг; Гарантія: 18 міс; Особливості: Прозорий щиток і искроуловитель дають можливість контролювати роботу верстата і захищають від іскор і металевої стружки; Вимикач з прозорим пилозахисним кожухом забезпечує довгий термін служби; Змінюване положення опорних кронштейнів дозволяє забезпечити упор заточується вироби під потрібним кутом; Низький рівень шуму і вібрації; Гарантія: 18 місяців; Комплектація: Точильно-шліфувальна машина BG-60125; Искроуловитель з гвинтами - 2 набори; Кронштейн для упору з гвинтами - 2 набори; Перехідники на дисків з посадковим отвором на 32 мм - 2 шт; Втулка - 2 шт; Інструкція з експлуатації - 1 шт;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BauMaster |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 0.18 кВт |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 365 ₴




