Диск для плиткоріза 110 мм TC-9811LX-990
- В наявності
- Код: TC-9811LX-990
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск BauMaster, діаметр 110 мм, сумісний з: TC-9811LX
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BauMaster |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 110 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Обробка матеріалу | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | скло, кераміка |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
- Ціна: 110 ₴


