Стрічкова шліфмашина Sturm 1200 Вт BS8512P
- В наявності
- Код: BS8512P
5 289 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічкова шліфмашина "профі" Sturm, 1200 Вт, стрічка 100х610 мм, швидкозатискний важіль Стрічкова шліфмашина ВЅ8512Р - потужний, якісно зроблений інструмент професійного рівня, нескладний в експлуатації. Призначений для шліфування поверхонь виробів з металу, дерева, може застосовуватися для зняття старого шару лаку, фарби. Використовується шліфувальна стрічка розміром 100х610 мм Надійний двигун потужністю 1200 Вт, встановлений на шліфувальній машинці Sturm BS8512, надає шліфувальної стрічки швидкість до 500 м/хв, що в поєднанні з великим крутним моментом забезпечує швидку обробку великої площі поверхні. Простий у використанні швидкозажимний важіль дозволяє швидко замінити стрічку за допомогою однієї руки. Виготовлення шестерень і посадочних місць опорних підшипників з металу збільшило період безремонтної експлуатації шліфмашини. Вбудована система відводу пилу з великим пилозбірником шліфмашини Sturm BS8512 дає можливість утримувати робоче місце в чистоті і попереджає попадання пилу в органи дихання оператора. При необхідності безперервної тривалої роботи використовується система блокування вмикача. Тип машини стрічкова Споживана потужність 1200 Вт Довжина стрічки, мм 610 мм Ширина стрічки, мм 100 мм Пристосування пилозбірник Вага 6 кг Довжина мережевого кабелю 2 м Розміри (Д х В) 360х210х180 мм Характеристики Напруга, В 230 Споживана потужність 1200 Вт Розмір шліфувальної стрічки 100х610 мм Регулятор центрування стрічки Є Швидкість руху стрічки 500 м/сек Тип кріплення абразивного матеріалу Натяжні ролики Пилозбірник Є Регулювання оборотів Немає Підключення до пилососа Є Фіксація клавіші включення Є Швидкий доступ до щіток Є Довжина мережевого кабелю, м 2 м Упаковка Картонна коробка Габарити в упаковці 360х210х180 мм Вага нетто, кг 6 кг Вага брутто, кг 6.35 кг Комплектація Шліфувальна стрічка, мішок для збору пилу, комплект щіток
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
- Ціна: 5 289 ₴


