Точильний верстат Енергомаш ТС-60127
- В наявності
- Код: ТС-60127
1 545 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики: Артикул: ТС-60127; Напруга: 220 В; Виробник: Енергомаш; Максимальна потужність: 230 Вт; Обороти на холостому ходу: 2950 (об/хв); Регулювання обертів: Немає; Підсвічування робочої зони: Ні; Діаметр цанги: 100 мм; Тип двигуна: Асинхронний; Зернистість круга: А36;А60; Діаметр великого шліфувального круга: 125 мм, Посадковий діаметр великого кола: 12.7 мм; Тип передачі: Пряма; Товщина великого шліфувального круга: 16; Довжина мережевого кабелю: 1.5 м; Тип упаковки: Картонна коробка; Габарити в упаковці: 290X185X210 мм; Комплектація: Искроуловитель з гвинтами 2наб. Кронштейн для упору з гвинтами 2наб. Втулка 2шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Україна |
| Тип верстата | Точильний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес брутто | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр великого шліфувального круга | 125 мм |
| Диаметр малого шлифовального круга | 125 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 1.5 м |
| Комплектація | Комплект кріплення, захисне скло 2шт,, перехідник на інший посадковий діаметр 2шт,, наполеглива підставка, |
| Регулювання обертів | Немає |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Стан | Нове |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Тип передачі | Пряма |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 2950 об/хв |
- Ціна: 1 545 ₴

