Точильний верстат Sturm 125 мм, 230 Вт з подсв. BG6012L
- В наявності
- Код: BG6012L
1 824 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точильний верстат Sturm BG6012L використовується в гаражах, заміських будинках і невеликих майстерень для заточування різноманітних ріжучих інструментів. Верстат оснащений двома шліфувальними кругами: один служить для чорнової обробки, другий - для чистового. Передбачена лампа для освітлення робочого простору при дефіциті природного освітлення. Кнопка включення захищена від пилу для запобігання короткого замикання. У комплекті поставляється перехідник, який дає можливість використовувати шліфувальні круги європейського стандарту. Напруга, В: 230 Потужність: 230 Вт Тип двигуна: Асинхронний Ємність для води: Немає Підсвічування: Є Регулювання оборотів Немає Число оборотів: 2950 об/хв Тип передачі: Пряма Довжина мережевого кабелю, м: 1.5 м Упаковка: Картонна коробка Габарити в упаковці: 290х180х210 мм Вага брутто, кг: 4.8 кг Комплектація: Комплект кріплення, захисне скло 2шт., перехідник на інший посадковий діаметр 2шт., наполеглива підставка. Розмір точильних дисків, мм: Ø125*Ø12,7*16 Гарантія, міс: 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Тип верстата | Точильний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес брутто | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр великого шліфувального круга | 125 мм |
| Диаметр малого шлифовального круга | 125 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 1.5 м |
| Комплектація | Комплект кріплення, захисне скло 2шт,, перехідник на інший посадковий діаметр 2шт,, наполеглива підставка, |
| Регулювання обертів | Немає |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Стан | Нове |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Тип передачі | Пряма |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 2950 об/хв |
- Ціна: 1 824 ₴









