Лещата 65мм Sturm BD7037-999 для свердлильного верстата
- В наявності
- Код: BD7037-999
639 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленькі чавунні лещата 125мм до свердлильні верстати Sturm BD7037-999 Лещата Sturm BD7037-999 для свердлильного верстата призначені для установки на свердлильний станок Для фіксації на робочому столі сверлилки в лещатах передбачені спеціальні пази прямокутної форми по обом сторонам. Характеристики: Ширина губок: 65 мм; Висота губок: 19 мм; Максимальне розкриття лещат: 55 мм; Відстань між отворами для кріплення: 110 мм; Маса: 1,5 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Висота губок | 19 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 55 мм |
| Наявність поворотного механізму | Ні |
| Тип лещат | верстатні |
| Ширина губок | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
- Ціна: 639 ₴






