Рівень будівельний коробчатий ACU6, 1000 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ACU6-1000
990 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний алюмінієвий рівень для горизонтального та вертикального вимірювання нерівностей. Центральна капсула великого розміру для горизонтального вимірювання. Бічна капсула для вертикального вимірювання. Є гумові торцеві заглушки. У разі падіння вони захищають корпус. Рівень виготовлений з алюмінію, тому при падінні рівень не поламається. Рідина із захистом від вигоряння та статичної напруги. Посилений профіль комфортної вигнутої форми з додатковими краями жорсткості 880 г/мп.Він простий і легкий у використанні, тому ним може користуватися кожен. Не вимагає додаткових знань і досвіду. Використовується убудь-яких будівельних ремонтах. З цим інструментом робота виконується швидше, якісно і з великою точністю. Ніяких додаткових налаштувань або обслуговування не потребує.Матеріал: алюміній. Довжина: 1000 мм. Точність 0,5 мм/м. Кількість колб: 1H1V. Лампа ACU + 60%. Технологія колби: традиційна. Вага профілю: 880 г/м. Заглушки: гумові торцеві чашки.Робоча температура: -20 – 50˚C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acurate |
| Користувальницькі характеристики | |
| Vertical View | Так |
| Бренд | Acurate |
| Вага профілю | 880g/m |
| Довжина, мм | 1000mm |
| Заглушки | Rubber end cups |
| Кількість колб | 1H1V |
| Робоча температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | 2 |
| Серія | ACU6 |
| Технологія колбі | ACU+60% |
| Точність | 0,5 mm/m |
- Ціна: 990 ₴

