Рівень будівельний коробчатий ACU4, 230 мм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ACU4-230
480 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний будівельний рівень для горизонтального та вертикального вимірювання нерівностей. Центральна капсула великого розміру для горизонтального вимірювання. Бічна капсула для вертикального вимірювання. Система Vertical View полегшує огляд вертикальної колби. Колба ACU +20%. Є гумовіторцеві заглушки. У разі падіння вони захищають корпус. Є додаткові прорезинені заглушки з протиковзаючою функцією на гладких повехнях. Рівень виготовлений з алюмінію, тому при падінні не потріскається. Рідина із захистом від вигоряння та статичної напруги. Посилений профіль комфортної вигнутої форми з додатковими краями жорсткості 550 г/мп. Точність 0,5мм/м. Такий рівень можуть використовувати майстри навіть без досвіду роботи. Інтуїтивно простий у використанні допоможе виконати роботу якісно та швидше. Його довжина дозволяє вимірювати об'єкти до 230мм. Цей пристрій простий і зручний у використанні при будь-яких ремонтних роботах. Довічна гарантія на точність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acurate |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Vertical View | Так |
| Бренд | Acurate |
| Вага профілю | 550g/m |
| Довжина, мм | 230mm |
| Заглушки | Rubber end cups |
| Кількість колб | 1H1V |
| Робоча температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Так |
| Серія | ACU4 |
| Технологія колбі | ACU+20% |
| Точність | 0,5 mm/m |
- Ціна: 480 ₴




