Рівень будівельний коробчатий ACU3, 800 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ACU3-800
735 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний будівельний рівень для горизонтального та вертикального вимірювання нерівностей. Центральна капсула великого розміру для горизонтального вимірювання. Бічна капсула для вертикального вимірювання. Є гумові заглушки. У разі падіння вони захищають корпус. Рівень виготовлений з алюмінію, тому при падінні не потріскається. Рідина із захистом від вигоряння та статичної напруги. Посилений профіль комфортної вигнутої форми з додатковими краями жорсткості 630 г/мп.Такі характеристики допоможуть спеціалісту працювати якісно і швидко. Такий рівень можуть використовувати майстри навіть без досвіду роботи. Інтуїтивно простий у використанні допоможе вам виконати роботу якісно та швидше. Його довжина дозволяє вимірювати об'єкти до 800 мм. Цей пристрій простий і зручний у використанні при будь-яких ремонтних роботах. Довічна гарантія на точність. Артикул: ACU3-800 Матеріал: алюміній. Довжина: 800 мм. Точність 0,5 мм/м. Кількість колб: 1H1V. Лампа ACU + 60%. Технологія колби: традиційна. Вага профілю: 630 г/м. Заглушки: резинові торцеві заглушки. Робоча температура: -20 – 50˚C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acurate |
| Користувальницькі характеристики | |
| Vertical View | Так |
| Бренд | Acurate |
| Вага профілю | 630g/m |
| Довжина, мм | 800mm |
| Заглушки | Rubber end cups |
| Кількість колб | 1H1V |
| Робоча температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Так |
| Серія | ACU3 |
| Технологія колбі | ACU+60% |
| Точність | 0,5 mm/m |
- Ціна: 735 ₴





