Рівень будівельний коробчатий ACU2, 800 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ACU2-800
789 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний будівельний рівень для горизонтального та вертикального вимірювання нерівностей. Центральна капсула великого розміру для горизонтального вимірювання. Бічна капсула для вертикального вимірювання. Система Vertical View, що полегшує огляд вертикальної колби. Є гумові заглушки. У разі падіння вони захищають корпус. Рівень виготовлений з алюмінію, тому при падінні рівень не зламається і не потріскається. Рідина із захистом від вигоряння та статичної напруги. Посилений профіль комфортної вигнутої форми з додатковими ребрами жорсткості 480 г/мп.Такі характеристики допоможуть спеціальсту працювати якісноташвидко. Довжинарівнядозволяє вимірювати об'єкти до 800 мм. Цей пристрій простий і зручний у використанні при будь-яких ремонтних роботах. Довічна гарантія на точність. Матеріал: алюміній. Довжина: 800 мм. Точність 0,5 мм/м. Кількість колб: 1H1V. Лампа ACU + 60%. Технологія колби: традиційна. Вага профілю: 480 г/м.Заглушки: гумові торцеві накладки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acurate |
| Користувальницькі характеристики | |
| Vertical View | Так |
| Бренд | Acurate |
| Вага профілю | 480g/m |
| Довжина, мм | 800mm |
| Заглушки | Rubber end cups |
| Кількість колб | 1H1V |
| Робоча температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Так |
| Серія | ACU2 |
| Технологія колбі | Traditional |
| Точність | 0,5 mm/m |
- Ціна: 789 ₴






