Затиральна машина вертоліт SZM-900/160 (Honda)
- В наявності
76 505 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затиральна машина вертоліт SPEKTRUM SZM-900/160 з бензиновим приводом застосовується з метою ущільнення та вирівнювання поверхні при фінішній обробці свіжого бетону або цементно-піщаної стяжки.
Діаметр ротора цієї однороторной машини – 945 мм, вага – 76 кг На ній встановлений бензиновий двигун Honda GX160 потужністю 4,05 кВт. Рекомендуємо SZM-900 для робіт на відкритих майданчиках, для середніх і великих площ.
Ми також випускаємо витратний інструмент для загладжуючих машин: лопаті і диски. Дисками проводять первинну затірку, а ретельне вирівнювання здійснюють лопатями. В комплект поставки SZM-900/160 входять фінішні лопаті SB 900F (4 шт.).
Ціна SZM-900/160 від виробника.
ПЕРЕВАГИ ЗАТИРОЧНОЇ МАШИНИ ВЕРТОЛІТ
Підвищена надійність.
Плавна робота.
Покращена маневреність.
Довговічність.
Легке управління і комфортабельні умови для роботи оператора.
Ми виробляємо широкий асортимент будівельного обладнання: конуси і ящики для цементного розчину (обсягом від 0,75 до 2 куб. м; від 0,25 до 1 куб м відповідно); підйомник будівельний з можливістю підйому вантажів на висоту 9-поверхового будинку; полірувальник для високошвидкісної обробки мінеральних основ при ремонті глянцевих промислових підлог (бетон, камінь, мармурова крихта, граніт); нарізувач прямолінійних швів по твердих підстав (асфальт, бетон тощо); фрезеровочные машини електричні та бензинові з робочою шириною від 200 до 250 мм з глибиною фрезерування до 8 мм в 1 прохід та ін. Повністю забезпечуємо інструментом ці та інші агрегати.
Купити затиральну машину вертоліт Спектрум SZM-900 (Honda GX160) бензинову можна ПРЯМО НА ЦІЙ СТОРІНЦІ! Або зателефонуйте +38 050 302 51 93. Доставка в населені пункти по Україні: Крижопіль, Балаклія, Львів, Кривий Ріг, Васильків, Мелітополь, Київ, Жашків, Хмільник, Суми, Бровари, Синельникове, Бахмач, Ковель, Коростишів, Корсунь-Шевченківський, Вовчанськ, Ірпінь, Черкаси, Хмільник, Фастів, Полтава, Почаїв, Вінниця, Свялява, Конотоп, Одеса, Шпола, Гайсин, Дніпро, Апостолове, Первомайськ, Ладижин, Запоріжжя, Ямпіль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spektrum |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр загладжувального диску | 945 мм |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип затирочної машини | Однороторна |
| Тип приводу | ДВС |
| Частота обертання диска/лопатей | 130 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 76 кг |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 1690 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Honda GX160 |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ротора, мм | 945 |
| Комплект постачання | 4 лопаті SB 900F |
| Потужність двигуна | 5.5 |
- Ціна: 76 505 ₴



