Затирочна машина по бетону SZM-600 бензинова (Honda)
- В наявності
68 285 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затирочна машина по бетону і стяжці цементно-піщаної SPEKTRUM SZM-600 на бензиновому приводі призначена для обробки крайок і ділянок поблизу кутів, стін, колон, стін. Інша назва агрегату – кромочник. Використовують з метою вирівнювання і ущільнення поверхні на етапі її фінішної шпаклівки.
Дана однороторная загладжувальна машина рекомендується для робіт на малих площах.
Діаметр ротора 600 мм. Потужність двигуна Honda GX160 5,5 л. с. Вага всього 54 кг, складані ручки. Агрегат легко транспортувати до місця робіт.
У комплекті з SZM-600 поставляються лопаті фінішні SB 600C (4 шт.) і затиральний диск SB 600 (1 шт.) (виробництво «Спектрум»).
Ціна SZM-600 від виробника.
ПЕРЕВАГИ ЗАТИРОЧНОЇ МАШИНИ ПО БЕТОНУ
Прекрасна якість околостенной обробки. Спеціальне обертове захисне кільце і гумовий шнур запобігають ушкодження стін.
Портативність завдяки малій вазі і складним ручкам.
Спрощене регулювання положення лопатей. Ручка регулювання кута повороту лопатей розміщена поблизу редуктора.
Безпека. З метою уникнути нещасних випадків встановлений аварійний вимикач, який відключає двигун автоматично, якщо обидві рукояті машини відпущені.
В інтернет-каталозі spektrum.com.ua ви можете підібрати інші машини для затирання бетонної підлоги в залежності від обсягу робіт: SZM-900, SZM-900E – для середніх площ; SZMD-900, SZMD-1200 – для великих площ. Повністю забезпечуємо ці агрегати витратним інструментом: затирочними дисками діаметром від 470 до 1200 мм, затирочними лопатями на типорозміри машин від 600 до 1200 мм (металеві та пластикові). Для наступних етапів обробки (шліфування, полірування, хонінгування) призначені наші мозаїчно шліфувальні машини модельного ряду GPM, з робочою шириною від 240 до 750 мм. Вони також забезпечуються расходниками: алмазними фрезами, гнучкими і широкими колами «черепашка». Для нарізки технологічних швів по мінеральних підставах є нарізувач і раздельщик швів з відповідним інструментом.
Купити затиральну машину по бетону Спектрум SZM-600 бензинову в Харкові, довідки по телефону +38 050 302 51 93. Організовуємо доставку по Україні: Новомиргород, Чутове, Житомир, Сарни, Дніпро, Ніжин, Запоріжжя, Дунаївці, Вінниця, Коростень, Чернігів, Барвінкове, Кривий Ріг, Херсон, Южноукраїнськ, Первомайськ, Хмельницький, Кобеляки, Ужгород, Біла Церква, Великий Бурлук, Полтава, Збараж, Київ, Володимир-Волинський, Нова Каховка, Черкаси, Червона Поляна, Червоноград, Чоп, Шостка, Миколаїв, Новгород-Сіверський, Малин, Житомир, Баштанка, Костопіль, Чернігів, Хмільник, Біла Церква, Одеса, Золотоноша.
Затирочна машина по бетону відео
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spektrum |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр загладжувального диску | 600 мм |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип затирочної машини | Однороторна |
| Тип приводу | ДВС |
| Частота обертання диска/лопатей | 130 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Honda GX160 |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ротора, мм | 600 |
| Потужність двигуна | 5.5 |
- Ціна: 68 285 ₴





