Круг алмазний відрізний Ді-стар 1A1RSS/C3-W 350x3,2/2,2x25,4-11,5-25-ARPS 40x3,2x10+2 R170 Meteor
- В наявності
- Код: 12385055024
5 788,20 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круг алмазний відрізний Ді-стар 1A1RSS/C3-W 350x3,2/2,2x25,4-11,5-25-ARPS 40x3,2x10+2 R170 Meteor.
Професійний сегментний диск для різання без охолодження бетону і залізобетону. Впевнена робота з арматурою, висока швидкість різання.
Обробка матеріалу:
бетон, залізобетон,
цегла, тротуарна плитка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Поздовжнє пиляння |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Тротуарна плитка, Гідротехнічний бетон, Армований бетон, Камінь, Цегла, Залізобетон, Високоармований бетон |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1880 |
| Висота алмазного шару | 12,0 мм |
| Максимально допустима швидкість обертання | 4260 про./мін. |
| Тип | Сегментний 1A1RSS (з алмазними ріжучими сегментами) |
| Тип обладнання | бензорізи і різьбярі швів |
| Товщина алмазного шару | 3,2 мм. |
- Ціна: 5 788,20 ₴

