Віброрейка для укладання бетону електрична РВ-02 (лезо 1,5 м)
- В наявності
23 925 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброрейка для укладання бетону свіжого (в зборі) - РВ-02. Електрична. Призначена для ущільнення і вирівнювання бетонної або цементно-піщаної суміші. Може працювати як по напрямних, так і без них. Призначена для роботи усередині приміщень. За рахунок компактності використовується у важкодоступних місцях. Лезо 1,5 м з спецалюминия. Живлення 220 В; споживана потужність 0,19 кВт. Довжина рукояті 3 м. В якості направляючих для віброреек рекомендуємо використовувати наші металеві деформаційні шви: Т-профіль, ель-профіль, бета-профіль та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spektrum |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип віброрейки | Обробна |
| Характеристики електродвигуна | |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 23 925 ₴

