Генератор бензиновий 3.2/3.5 кВт, 220 В, 18 л, ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1135
- Нет в наличии
- Код: DT-1135
15 499 ₴




Бензиновий генератор INTERTOOLDT-1135 може використовуватися як основне чи додаткове джерело електроенергії і здатний живити електроприлади, загальною потужністю до 2800 Вт. Підійде для дому, офісу, малого підприємства, торгового об'єкта тощо. З таким пристроєм не страшні відключення електроенергії - ви завжди зможете живити лампочки освітлення, холодильник, комп'ютер, ноутбук чи водяний насос опалення.
Цей генератор схожий за параметрами на ранню модель DT-1130, однак відрізняється збільшеним об'ємом бака для палива на 18 літрів. Це дозволяє працювати генератору без перерви протягом 12 годин.

Надійна робота
Оснащений генератор чотиритактним одноциліндровим верхньоклапанним двигуном з повітряним охолодженням, що забезпечує надійну і тривалу стабільну роботу.
Головним вузлом перетворення кінетичної роботи, що продукується обертанням вала двигуна, в електричний струм є альтернатор. Тут він встановлений синхронного типу з мідною обмоткою, що є гарантією стабільної напруги без стрибків і відхилень від норми. Також рівень напруги можна контролювати встановленим вольтметром на корпусі генератора.

Системи захисту
Для стабільної роботи без збоїв, генератор оснащений наступними системами:
- Захист від перевантаження і короткого замикання автоматично вимикає двигун.
- Захист від низького рівня мастила: перш ніж рівень мастила в картері досягне мінімально безпечного рівня, система захисту також вимкне двигун.
Окрім всього, генератор має ступінь захисту від вологи і пилу IP23.

Безпека
Для безпечної роботи, щоб виключити можливість ураження електричним струмом, на генераторі передбачена клема заземлення. Для цього необхідно підключити провід до клеми, а інший кінець під'єднати до металевої труби чи арматури.

VFT-метр
Замість стандартного вольтметра, на генераторі встановлений універсальний контрольний прилад - VFT-метр:
- Вольтметр
- Частотомір
- Лічильник мотогодин
Дисплей показує напругу, частоту та загальне напрацювання мотогодин, що полегшує експлуатацію і своєчасну здачу генератора на технічне обслуговування.

Комфорт користувача
Запуск генератора відбувається за допомогою міцного ручного стартера. Вам не треба докладати багато зусиль: спочатку потягніть стартер до появи легкого опору, а потім різким рухом витягніть шнур на всю довжину і двигун запуститься.
Передбачені дві розетки для підключення електроприладів що дуже зручно.
Бак збільшений до 18 літрів і оснащений візиром, який показує рівень бензину, що дозволяє зручно контролювати і вчасно доливати паливо. Споживання палива в моделі DT-1135 становить 360 г/кВт*год., що досить економно. Картер потребує 0,6 л мастила, про низький рівень якого попереджає автоматична система. Рівень шуму під час роботи — всього 71 дБа.
Вага самого генератора - 47 кг, для зручного транспортування передбачені дві трубоподібні ручки, які також є захисною рамою проти зіткнень з перешкодами під час експлуатації та переміщень.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Напряжение | 230 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 48.5 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 18 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход топлива | 0.36 л/час |
| Габаритні розміри | 610х450х470 |
| Гарантія | 3 |
| Максимальная мощность | 3500 кВт |
| Номинальная мощность | 3200 Вт |
| Объем | 0,129015 |
| Объем двигателя | 223 куб.см |
| Объем масляного бака | 0.6 мл |
| Топливо | бензин А-92, А-95 |
| Тип двигателя | Бензиновый, одноцилиндровый, четырёхтактный, верхнеклапанный, с воздушным охлаждением |
| Тип запуска | Ручной |
- Цена: 15 499 ₴


