Реле напруги модульне однофазне RD35V 40А TAKEL
- В наличии
- Код: 514204
472,82 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Реле напруги здійснює автоматичний контроль напруги в електромережі, до якої воно підключено, і виконує захисні відключення кола при виході вимірюваного параметра за межі програмованого діапазону (підвищення понад встановлену верхню межу та зниження нижче встановленої нижньої межі);Тим самим реле напруги захищає техніку, яка підключена до цього кола;Після здійснення захисного відключення реле відраховує час затримки (програмованої), і після її закінчення включається повторно;Популярна назва реле напруги – бар'єр;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 36 міс. мес |
| Діапазон робочої напруги | 80-350 (АС) |
| Експлуатаційна температура, °C | від - 50 до +55 |
| Електрична зносостійкість, циклів | 10? |
| Захист від заниженої напруги | 210...140В (крок 1В, зав. 160В) |
| Захист від перенапруги | 230...300В (крок 1В, зав. 280В) |
| Кіл-ть полюсів | 2 |
| Кіл-ть точок підключення | 4 |
| Кіл-ть і тип контактів | 1NO |
| Механічна зносостійкість, циклів | 10? |
| Момент затягування гвинтів, Нм | 2 |
| Найменування скорочене | Реле напруги модульне однофазне RD35V 40А |
| Номінальна напруга Un AC, В | 230В(АС) |
| Номінальна напруга ізоляції (Ui, AC), В | 400 |
| Номінальний струм In, А | 40 |
| Один. вимір. | шт. |
| Погрешность | ±1% |
| Степень защиты | IP20 |
| Температура зберігання, °C | від - 30 до +70 |
| Час відновлення після захисту | 1-600с(крок 1с, зав. 5с) |
| Частота (F), Гц | 50-60 |
| Штрихкод | 2000703267340 |
- Цена: 472,82 ₴

