Вольтметр модульний однофазний MD35-1V (AC 80-500V) TAKEL
- В наличии
- Код: 514100
328,92 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вольтметр модульний однофазний призначений для вимірювання напруги в однофазній мережі змінного струму з одночасним відображенням вимірюваних величин на дисплеї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Пользовательские характеристики | |
| Діапазон вимірів | 80-500V (AC) |
| Комплектация | Індивідуальна картонна уп.; Пристрій; Паспорт |
| Кіл-ть в пачці | 1 |
| Кіл-ть в ящику | 180 |
| Кіл-ть полюсів | 1 |
| Кіл-ть точок підключення | 2 |
| Количество фаз | 1 |
| Найменування скорочене | Вольтметр однофазний MD35-1V |
| Номінальна напруга Un AC, В | 80-500 (АС) |
| Номінальний струм In, А | - |
| Один. вимір. | шт. |
| Потужність споживання, ВА | 2 |
| Погрешность | ±1% |
| Способ крепления | Din-рейка 35мм |
| Частота (F), Гц | 50-60 |
| Частота оновлення | 1 раз/сек |
| Штрихкод | 2000703267265 |
- Цена: 328,92 ₴

