Полотно пильне для лобзика робоча довжина 75мм, відстань між зубами 4.0 мм для роботи по дереву INTERTOOL
- Нет в наличии
- Код: SD-6002
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Полотна для лобзика призначені для прямого розрізу дерева, столярних матеріалів, твердої і м'якої деревини, фанери тощо. Мають збільшену відстань між зубцями - 4 мм, що дозволяє швидше і ефективніше виконувати розпилювання матеріалу.

Сумісність
Конструкція полотен з Т-подібним хвостовиком підходить для більшості сучасних лобзиків різних марок і брендів.

Ефективна робота
Різальні пилочки для лобзиків виготовлені з якісної високовуглецевої сталі збільшеної твердості для міцності і зносостійкості. Ідеально підходять для швидкого чорнового розпилювання деталей і заготовок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,049 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Общая длина | 100 мм |
| Применение | дерево |
| Крок зуба | 4 мм |
| Количество в упаковке | 5 шт. |
| Объем | 0,000043 |
- Цена: 60 ₴

