Полотно пильне для лобзика робоча довжина 50мм, відстань між зубами 2.0 мм для робот по листовому металу
- Нет в наличии
- Код: SD-6009
90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Полотна для лобзика призначені для прямого розрізу листового металу, металоконструкцій, з товщиною профілю від 2 до 5 мм. Мають прецизійне заточування з відстанню між зубцями - 2 мм, що свідчить про високою точністю різання.

Сумісність
Конструкція полотен з Т-подібним хвостовиком підходить для більшості сучасних лобзиків різних марок і брендів.

Ефективна робота
Різальні пилочки для лобзиків виготовлені з якісної швидкорізальної сталі. Ідеально підходять для високоточного різання тонколистового металу, а також деталей і заготовок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,030 |
| Длина рабочей части | 50 мм |
| Общая длина | 77 мм |
| Применение | металл |
| Крок зуба | 2 мм |
| Количество в упаковке | 5 шт. |
| Объем | 0,000027 |
- Цена: 90 ₴

