Полотно пильне для лобзика робоча довжина 75 мм, відстань між зубами 3.0 мм для роботи по дереву і пластику
- Нет в наличии
- Код: SD-6000
89 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Полотна для лобзика призначені для прямого розрізу дерева, твердої і м'якої деревини, фанери, ламінату, пластику тощо. Мають збільшену відстань між зубцями - 3 мм, що дозволяє швидше і ефективніше виконувати чорнове розпилювання матеріалу.

Сумісність
Конструкція полотен з Т-подібним хвостовиком підходить для більшості сумісних лобзиків різних марок і брендів.

Ефективна робота
Різальні пилочки для лобзиків виготовлені з якісної високовуглецевої сталі збільшеної твердості для міцності і зносостійкості. Зубці пилочок мають крок 3 мм, використовуються для грубого пропилу. Ідеально підходять для швидкого розпилювання деталей і заготовок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,045 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Общая длина | 100 мм |
| Применение | дерево и пластик |
| Крок зуба | 3 мм |
| Количество в упаковке | 5 шт. |
| Объем | 0,000027 |
- Цена: 89 ₴

