Полотно пильне для лобзика робоча довжина 50 мм, відстань між зубами 1,4 мм для роботи по дереву і пластику
- Нет в наличии
- Код: SD-5998
69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Полотна для лобзика призначені для точного фігурного розрізу дерева, твердої і м'якої деревини, фанери, ламінату, пластику тощо. Прецизійне заводське заточування дозволяє досягти високої якості пропилу і запобігає появі задирків.

Сумісність
Конструкція полотен з Т-подібним хвостовиком підходить для більшості сучасних лобзиків різних марок і брендів.

Ефективна робота
Різальні пилочки для лобзиків виготовлені з якісної високовуглецевої сталі збільшеної твердості для міцності і зносостійкості. Зубці пилочок мають крок 1,4 мм для якісного пропилу. Полотна забезпечують чистий фігурний розріз, ідеально підходять для розпилювання деталей і заготовок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,030 |
| Длина рабочей части | 50 мм |
| Общая длина | 77 мм |
| Применение | дерево и пластик |
| Крок зуба | 1.4 мм |
| Количество в упаковке | 5 шт. |
| Объем | 0,000043 |
- Цена: 69 ₴

