Полотно пильне для лобзика робоча довжина 75мм, відстань між зубами 2.5мм для роботи по дереву і пластику,
- Нет в наличии
- Код: SD-5996
89 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Полотна для лобзика призначені для точного розпилювання дерева, твердої і м'якої деревини,фанери, ламінату, пластику тощо. Прецизійне заводське заточування зі зворотно направленими зубцями дозволяє досягти високої якості пропилу і запобігає появі задирків.

Сумісність
Конструкція полотен з Т-подібним хвостовиком підходить для більшості сучасних лобзиків різних марок і брендів.

Ефективна робота
Різальні пилочки для лобзиків виготовлені з якісної високовуглецевої сталі, збільшеної твердості для міцності і зносостійкості. Зубці пилочок мають крок 2,5 мм для якісного пропилу. Полотна забезпечують чистий прямий розріз, ідеальні для розпилювання деталей і заготовок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,047 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Общая длина | 100 мм |
| Применение | дерево и пластик |
| Крок зуба | 2.5 мм |
| Количество в упаковке | 5 шт. |
| Объем | 0,000043 |
- Цена: 89 ₴

